Горішні Плавні, ГЗК + кар’ер- під запит

НА ПОШУКИ ЗОЛОТА ТА КОШТОВНИХ КАМЕНІВ
(ГОРІШНІ ПЛАВНІ, ГЗК + КАР’ЄР, КЕЛЕБЕРДА)

 

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: під запит
Вартість туру: 500  для дорослих, 450 – для дітей
7.00 – збір групи, виїзд в Горішні Плавні
– Знайомство з містом, відвідування об’єднаного музею міста та ГЗК.
Побачимо на власні очі перший пам’ятник міста “Гірник”, пам’ятник першим підприємцям “Баба Маша з насінням”, пам’ятник “сантехнік Кузьмич”, парк Казок.
Полтавський Гірничо-збагачувальний комбінат. Екскурсія на комбінат, який є основним експортером залізної руди в Україні (85%). Виявляється, автомобілі BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes робляться з нашого заліза!
Кар’єр Полтавського гірничо-збагачувального – один з найбільших кар’єрів у світі. Глибина його близько 300 метрів, а ширина досягає 8 кілометрів! У цій чаші проходить 420 км автомобільних і 215 км залізничних шляхів, по яких руду доставляють на поверхню. З оглядового майданчика, якщо пощастить, можна спостерігати роботу найбільш великовагових машин у світі – кар’єрних самоскидів, вантажівок марок Caterpillar (США), БелаЗ (Білорусія), Komatsu (Японія). Панорама кар’єра вражає.
А з містичної точки зору кар’єр – це місце сили, де можна спілкуватися з вищими світами. Раніше тут був курган давніх аріїв, який світився ночами. Місцеві жителі побудували на його місці церкву, а сам кар’єр стали називати аномальної зоною, так як там часто траплялися нез’ясовні явища. Шккаємо собі на згадку «золотий самородок», можливо два (собі і ще раз собі)

F5jPsY6l1kc 0_4b9aa_1129f2e3_orig

1447167784_0f90037f

 «Козацьке село – КЕЛЕБЕРДА» (Преображенська церква на кам’янистому мисі Дніпра, пам’ятник Тарасу Бульбі, граніт віком понад 3 млрд.-“Камень Любові))
Село Келеберда – одне з найдавніших поселень в Україні. Село має багату історію, яку Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії .

depositphotos_20985471-stock-photo-red-church-in-ukrainian-countryside 3ef60896b2cf

17.00 -виїзд до м. Полтава

Подорожуйте Україною, любіть НАШУ КРАЇНУ!!!

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 500 грн. – дорослий , 450 грн. – дитячий

У вартість входить: проїзд, вхідні квитки до музею, екскурсійне обслуговування професійним екскурсоводом, страховка, супровід представником туристичного агентства.

 

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *