“ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!”-29.04.19

“ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!” ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

(КАРЛІВКА, МУЗЕЙ ПИСАНКИ)

29 квітня

Щороку у Світлий понеділок, в районному будинку культури міста Карлівка, що на Полтавщині, відбувається свято «Воскресни, писанко!». У рамках його проведення відбувається цілий великодній фестиваль-вернісаж народної творчості. Три поверхи місцевого районного будинку культури вщерть заповнені витворами майстрів народних ремесел краю.
У виставці писанок, створених за традиціями Карлівщини, беруть участь представники творчих майстерень з різних куточків України.
Проведення обласного свята писанки саме в Карлівці не є випадковим, адже саме тут творив заслужений майстер народної творчості України Ігор Ніколаєвський, який заклав підвалини відродження писанкарства на Полтавщині. Він створив більше п’яти тисяч унікальних робіт, які представляють музейну експозицію в Карлівському історико-краєзнавчому музеї.
10.00 – збір групи, виїзд з м. Полтава
11.00 – 11.30 – Відвідування  Карлівського  історико-краєзнавчого музею, ознайомлення з постійно діючою виставкою писанок Заслуженого Майстра народної творчості України Ніколаєвського І.О.
11.30 – 14.30участь в обласному фестивалі на якому представлені писанки, зроблені на курячих, гусячих та страусових яйцях. З писанок із традиційними для Полтавщини рослинними та рослинно-геометричними орнаментами викладені цілі композиції – птахи, тризуби, мапа України тощо.
Юні майстри-писанкарі проводять майстер-класи для всіх охочих. Крім того, на виставці представлені нетрадиційні писанки – викладені бісером, насінням, плетені гачком тощо.
15.00 – 16.00 Екскурсія до Варварівського народного історичного музею. У музеї зібрано 250 вишитих рушників, 55 облямівки, 37 вишитих жіночих сорочок, ткані рядна і ліжники (покривала на ліжка). У кімнатах музею виставлено безліч різних знарядь праці: ткацький верстат, прядки, швейні машинки, хомути, ярма для волів і корів, ступи різних конструкцій, решето з бичачої шкіри, телевізори різних років.
17.00 – повернення до Полтави

ВАРТІСТЬ ТУРУ– 210 грн. 

У вартість  входить:  проїзд, вхідні квитки до музеїв, екскурсійне обслуговування професійним екскурсоводом, страховка, супровід представником турагентства.
 

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

654-954;
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *