Київ.Фабрика ялинкових прикрас. Океанаріум- 11.12.21

 

КИЇВ. ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ОКЕАНАРІУМ

Як легко створити казку для своїх дітей та розширити рамки дива Нового року. Зовсім неподалік Києва розташована фабрика ялинкових іграшок, яка відкриває свої двері для відвідувачів і розкриває таїнство створення ялинкових іграшок.  

 

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 11 грудня
Вартість туру: 700 грн.
4.00 – виїзд з м. Полтава
* – Екскурсія по фабриці ялинкових іграшок (с. ЛУБ’ЯНКА), майстер клас з виготовлення ялинкової іграшки Ви зможете побачити диво перетворення ― на Ваших очах звичайна скляна трубка за кілька миттєвостей перетвориться на надзвичайну та дивовижну ялинкову іграшку, яка може стати окрасою Вашої новорічної ялинки! Під час екскурсії кожен зможе на власні очі побачити весь цикл виробництва іграшок – від скляної заготовки до яскравої новорічної кульки чи зірки. Ви і самі можете взяти участь у новорічному святі та створенні чуда своїми руками. На базі фабрики ялинкових іграшок можна провести майстер-клас із розфарбовування ялинкової іграшки. Під чуйним керівництвом художників Ви зможете намалювати новорічний святковий сюжет на заготівлі ялинкової іграшки та потім забрати собі вже готову іграшку.
MyCollages (29)
* – Переїзд в м. Київ. Вільний час. Ми підскажемо, як провести його з користю.

MyCollages (30)

* – Екскурсія в Океанаріумі “Морська казка”
Переступивши поріг київського океанаріуму, ви потрапите у світ, де діє піратський закон. На вході вас зустріне досвідчений матрос, щоб супроводити на борт піратського корабля, що затонув. У Вас буде можливість пройти унікальним підводним тунелем, побачивши таємничих мешканців морських глибин – від черепах і схилів до найнебезпечніших водних хижаків – акул і піраній. А також загадати бажання біля басейну із золотими рибками, погладити дитинчат крокодила та зловити за хвіст великого японського краба у стінах київського океанаріуму.
18.00- виїзд до м. Полтава
ЇДЕМО ДИВИТИСЯ НА КАЗКУ РАЗОМ!!!

 

Вартість туру-700 грн.

У вартість входить: проїзд, страховка, екскурсія в океанаріумі, супровід представником туристичної агенції.
У вартість не входить: вхідний квиток до океанаріуму 220 грн.-дорослий/ 160 грн.-дитячий, вхідний квиток на фабрику в Луб’янці – 100 грн – ДЕПОЗИТ (ви за ці гроші можете пройти майстер-клас з розпису іграшки або купити іграшки ручної роботи у фірмовому магазині фабрики)

 

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

(066) 490-07-09

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *