Почаївська Лавра+ Український Єрусалим- (23.04-25.04)-2 дні

УКРАЇНСЬКИЙ ЄРУСАЛИМ + ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА +

ДЖЕРЕЛО СВЯТОЇ ПРАВЕДНОЇ АННИ

Український Єрусалим ( Марійський духовний центр Зарваниця) –

Почаївська Лавра-Кременецький монастир – Скит ченців –

Джерело Святої Праведної Анни)

Екскурсія в Почаїв буде цікава всім тим, хто не тільки хоче відпочити душею, очистити свій духовний світ, а й відвідати святі місця, побачити велич монастирів і краси Прикарпаття.
Тривалість: 2 дні
Найближчі дати: (23.04 – 25.04)- 2 дні
Вартість туру: 1750 грн. – для дорослих; 1600 грн.-для дітей до 14 років включно
23.04.2021 (п’ятниця) – виїзд з м. Полтава о 19.00
24.04.2021 (субота)Прибуття в Кременецький монастир.
Джерело Анни, матері Пресвятої Богородиці, сьогодні – це одне з найбільш відвідуваних святинь православного світу. Вода в джерелі кришталево чиста і небесно блакитна. І, що дивно, в будь-який час року температура води тримається близько 8-ми градусів.
Ніхто не веде статистику вимолених тут діток, але судячи з кількості паломників, вона значна. Можна спостерігати щасливих батьків, які купають тут своїх діток. І ці діти- живе свідчення допомоги Святої Анни. У цих краях можна почути багато історій зцілення не тільки від жіночого, але і чоловічого безпліддя. Свята Праведна Анна – покровителька матерів. Багато бездітних пар звертаються до неї за допомогою і вимолюють дитину.
Переїзд в Почаївську Лавру, яка знаходиться на території Тернопільської області і вважається одним з головних монастирів України, другим за значимістю після Києво-Печерської Лаври. Почаївська Лавра – це визнана всіма найбільша святиня православного світу, куди щодня приїжджають тисячі паломників з усього світу.Ознайомлення зі святинями: (Успенський собор, Троїцький собор, Скельна церква і мощі св.Іова Почаївського і преподобного Амфілофія, чудодійна ікона Почаївської Божої Матері, чудодійна «стопа» Пресвятої Богородиці).
Поселення в готель. Номери зі зручностями.

MyCollages (1)

25.04.2021 (неділя)5.00 Ранкова літургія в Почаївській Лаврі. Сніданок. Звільнення номерів.
Переїзд в с. Зарваниця. Відвідування унікального Марійського духовного центру “Український Єрусалим” – копії комплексу споруд Святої Землі.
До комплексу увійшли: копія Гробу Господнього, Голгофа -гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи покаяння, якою Ісус Христос піднімався на суд до Пілата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, ліонські Ворота і Вежа Давида. Кожне з “єрусалимських” будівель має біблійне розуміння, оскільки про них згадано в Святому Письмі. На кожному зі споруд є таблиця з назвою, і цитата з Біблії, щоб миряни могли вибудувати відповідний зв’язок між ними і духовно пережити щось схоже на те, що відбувалося під час Хресної дороги. В “українському Єрусалимі” в Зарваниці потрапляємо в біблійний вимір, в історію спасіння людського роду і спасіння кожного з нас!
16.00 – Виїзд до м. Полтава.
26.04.2021 (понеділок) – повернення до м. Полтава.

 

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ У СВЯТО-УСПЕНСЬКІЙ ПОЧАЇВСЬКІЙ ЛАВРІ
5:00 Опівнічниця
5:45 Акафіст перед чудотворною іконою Богородиці в Успенському соборі
6:00 рання літургія в печерній церкві
7:45 Акафіст біля мощей Преподобного Йова в печерній церкві
9:00 пізня літургія в Успенському соборі
11:30 Замовні молебні в Успенському соборі
17:00 Вечірнє богослужіння
Панахиди за покійними відбуваються після ранньої та пізньої Літургії. Вичитки з душевнохворих відбуваються щодня в Похвальній церкві об 11: 00 (крім святкових і недільних днів). Маслоборування відбувається щопонеділка та щочетверга о 6:00 у Похвальній церкві (крім святкових днів).
Час основних храмових свят у Почаївській Лаврі-свято Успіння (28 серпня) та преподобного Іова (10 вересня).
Чоловіки повинні мати при собі плавки, а жінки косинку, нічну сорочку (для обмивання) і спідницю для відвідування собору.
Візьміть з собою: тару для набору води, гроші для іконної лавки і, звичайно ж, гарний настрій!

 

Вартість туру: 1750 грн. – для дорослих;

1600 грн.-для дітей до 14 років включно

У вартість входить: транспортне обслуговування комфортабельним автотранспортом, нічліг, сніданок, страхування, екскурсійне обслуговування, супровід
У вартість не входить: харчування (обід в трапезній від 50 грн), вхідні квитки до Свято-Успенської Почаївської Лаври

 

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *