Українська Арізона + парк “Софіївка”- (15.05-17.05)- 2 дні

УКРАЇНСЬКА АРІЗОНА АБО АКТОВСЬКИЙ, АРБУЗИНСЬКИЙ ТА БУЦЬКИЙ КАНЬОНИ +

ПАРК “СОФІЇВКА”

(Національний парк “Бузький Гард”: Арбузинський Каньйон

(скеля “Пуп землі”) – Актовський каньйон (“Долина диявола”) –

Буцький каньйон – парк” Софіївка ” (м. Умань)

Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такі ж ефектні геологічні об’єкти є і в Україні! Звичайно, наші каньйони набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому йому не поступаються!

 

Тривалість: 2 дні
Найближчі дати: 15.05.2021 – 17.05.2021 
Вартість туру: 1700 грн – для дорослих; 1550 грн. – для дітей до 14 років

 

5.06.2020 (п’ятниця) – 21.00 – Збір групи по зупинках м. Полтава
6.06.2020 (субота) – 08.00- Арбузинський Каньйон.
Гранітно-базальтові скелі Арбузинського каньйону сформувалися більше 4 мільярдів років і мають вулканічне походження. А вітер і річка Арбузинка допомогли в створенні дивовижної краси ущелини з протікаючою в низу річечкою Арбузинкою, від якої власне і пішла назва.
Цікавий факт – в Арбузинському каньйоні майже немає зими. Так-так, в той час, коли в окрузі лежить сніг, в каньйоні можна знайти колір фіалки і зелену траву. Пояснюється це тим, що вулкан, який утворив скелі багато років тому не охолов до кінця і досі дає тепло.
Найвища точка в каньйоні – це скеля “Пуп землі”, з неї можна побачити” старшого брата ” Арбузинського каньйону — Актовський каньйон, а в протилежному боці Трикратський ліс.
Обід (за дод. плату)
Вибравшись в Актовський каньйон, відпочинок тут ви запам’ятаєте надовго- пейзажі фантастичні!
Рівний безкрайній степ перетинає глибока річкова долина з майже стрімкими схилами і вузьким дном, між кам’яними склепіннями каньйону звивається річка зі зловісною назвою Мертвовод. Висота скель досягає 40-50 метрів-це приблизно 15-20-поверховий будинок.
Оглядові майданчики:
“Сонячна галявина» – скелі каньйону розступаються, і в заплаві річки виникає Зелена, залита світлом галявина;
«Тещин язик “ – знаходиться в центрі Актовського каньйону, що впала в річку скеля своїми обрисами нагадує мову, це одне з найкрасивіших місць в урочищі р. Мертвовод;
“Кам’яний мішок” – долина, оточена скелями з трьох сторін;
“Ванни-джакузі” – Річка, затиснута скелями, долаючи свій шлях, проривається між кам’яними брилами. Вода, падаючи на камені, утворює невеликі перекати, які працюють як природні джакузі.
Переїзд в м. Умань. Поселення в готелі. 

MyCollages (2)

7.06.2020 (неділя) – Сніданок. Звільнення номерів.
10.00 – 15.00Парк “Софіївка”. 
Софіївка – легенда України. Софіївка – пам’ятник любові. Чи бували Ви на овіяних романтикою Єлисейських полях? Чи прогулювалися в суворій тиші алей англійського парку? Милувалися чудовими ландшафтами Малої Швейцарії? Завмирало чи серце ваше на острові любові? А може, здригалося від відчуття чогось незвідано-таємничого, коли потрапляли ви в Критський лабіринт або в скельну химерію долини гігантів? Зрештою, якщо вам пощастило проплисти на човні через Мертве озеро і безперешкодно подолати підземну річку Стікс, якою легендарний Харон “транспортує в пекло грішні душі”, вам, мало не дитячою забавою здасться готова ось-ось зірватися з висоти величезна кам’яна брила грота страху і сумнівів.
16.00 – 18.00 – відвідування одного з 7 чудес України– Буцький каньйон.
Буцький каньйон-це протерозойські граніти, вік яких близько 2 млрд.років. Крім того, що Буцький каньйон – дуже нехарактерний ландшафт для степової зони України, він примітний ще руїнами першої української ГЕС і мальовничими руїнами великого водяного млина, побудованого ще в 19 ст. видовище захоплююче !!!
18.30- відправлення автобуса до м. Полтава
8.06.2020 (понеділок) – Нічний приїзд до Полтави, розвозка по зупинках ” кільцевого маршруту”
Вартість туру- 1700 грн. – для дорослих; 1550 грн.- для дітей до 14 років
У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі (номери зі зручностями), сніданок, екскурсійне обслуговування по каньйонах, страхування, супровід по всьому маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки Національний дендрологічний парк “Софіївка” з екскурсійним обслуговуванням (для дорослих-100 грн; для дітей -60 грн), обід – 100 грн.,  особисті витрати

Для заказа тура, звоните по телефонам:

(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

(066) 490-07-09

Или оставьте заявку, и мы перезвоним Вам:

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *