Києво-Печерська Лавра- під запит

 ГРАНД ЕКСКУРСІЯ ПО КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ !!!

(Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник-ближні та далекі печери-Велика лаврська дзвіниця-музей мікромініатюр

Миколи Сядристого-музей історичних коштовностей України)

Побувайте в найцікавіших місцях Києво-Печерської Лаври! Унікальний архітектурний ансамбль Лаври – це ціле окреме місто з особливою енергетикою! На екскурсії ви дізнаєтеся, чим відрізнялося паломництво в Лавру простих людей і царедворців, яке відношення до цього місця мають билинний герой Ілля Муромець і легендарний Нестор Літописець. Ми спустимося в лаврські святі печери і піднімемося на велику дзвіницю. А також зайдемо в Музеї історичних коштовностей і мікромініатюр.

 

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: під запит
Вартість туру: 930 грн.- для дорослих; 850 грн. – для дітей до 14 років

 

ПРОГРАМА ТУРУ

02.00 – 03.00 – Збір групи по зупинках, виїзд з м. Полтава
Не важливо, атеїст ви або дотримуйтеся іншої віри, Києво-Печерська Лавра – це унікальне місце для всіх! Своєю найпотужнішою енергетикою, своєю унікальною історією, своєю дивовижною красою – це місце, занесене до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, підкорює назавжди!
Це величезна територія, куди входять 129 споруд! Унікальний архітектурний ансамбль – ціле місто, дивовижна енергетика, Легендарні Лаврські печери з нетлінними мощами святих преподобних Печерських старців, деяким з яких вже майже 1000 років!
Ми спустимося під землю в тишу святих Лаврських печер і підіймемося на велику Лаврську дзвіницю, звідки відкриється найкрасивіший вид на Лівий берег Києва. Згадаймо імена засновників Лаври – преподобних Антонія і Феодосія, хрестителя Русі-Володимира Великого, засновника Москви – Юрія Долгорукого, найбагатшого українського гетьмана – Івана Мазепу. Відвідаємо основні Лаврські храми, заглянемо в музеї.
Екскурсовод розповість вам чим відрізнялося паломництво в Лавру звичайних людей і царедворців. Яке відношення до Київської Лаври має герой давньоруських билин богатир Ілля Муромець і стародавній автор Нестор Літописець. Дізнаєтеся куди ж “язик до Києва доведе”, як народився настільки знайоме всім вираз “ходити наліво” і як можна і сьогодні “підсунути липу”. Подивуємося красі вічно квітучих лаврських каштанів і те, які часом несподівані історичні особистості зображені на стінах лаврських храмів.
Відвідаємо унікальний “Музей мікромініатюр – сьогодні цей музей входить в Топ 10 місць для відвідування в Україні. У ньому всього 19 експонатів, 18 з яких можна помістити в сірникову коробку! Колись давно все почалося з підкованої блохи, сьогодні, слава про цей музей і його творця Миколу Сядриста розійшлася по всьому світу. Найменша книга в світі, найменші в світі шахи, снасті іспанського корабля в 400 разів тонше людської волосини – тут можна побачити те, що не піддається звичайному людському розумінню! А якщо пощастить, то познайомимось і з самим майстром.
“Музей історичних коштовностей України” – унікальний музей, який одночасно є частиною державної скарбниці України. Саме на нього покладено роль так званого “протокольного музею”, його обов’язково показують усім найважливішим гостям України. Саме в ньому зберігається унікальна колекція “скіфське золото” і легендарна “Скіфська пектораль” з царського скіфського кургану IV ст. До н. е.

MyCollages (5)

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 930 грн. – для дорослих; 850 грн. – для дітей до 14 років
У вартість включено: проїзд, екскурсійне обслуговування, страхування, супровід представником турфірми
Додатково оплачується:
Вхідні квитки (орієнтовно):
– Києво-Печерська Лавра: 80,00,
– Музей мікромініатюр Миколи Сядристого (дорослий-60,00, студенти і діти 30,00)
– Музей історичних коштовностей України (дорослий-45,00, студенти та діти 35,00)
– Далекі і ближні Лаврські печери: безкоштовно. Але необхідно придбати свічки для комфортного пересування під землею-3,00 (1 свічка)
Додаткова інформація:
Не рекомендується відвідування Лаври в сильно відкритому одязі і взутті на високих підборах. Для жінок рекомендується накидка на голову. Спідниці надягати не обов’язково – при вході в печери можна безкоштовно отримати накидку на штани. На території монастиря не вітається яскрава косметика

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *