Київ- столиця України- під запит

КИЇВ-СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ.
(Оглядова екскурсія + музей медуз + музей води + прогулянка на теплоході по Дніпру)

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: під запит
Вартість туру: 800 – для дорослих; 750 – для дітей до 14 років
Знайомство з Києвом ми часто починаємо на набережній Дніпра, де біля пам’ятника засновникам Києва, згадаємо «перекази старовини глибокої». По дорозі на високі Печерські пагорби заїдемо до підніжжя величного монумента Батьківщина Мати і обов’язково ненадовго зупинимося біля святих воріт найдавнішого православного монастиря — Києво-Печерської Лаври. Заберемося на вали Київської фортеці, прогуляємося затишними алеями Маріїнського парку. З високих київських круч помилуємося захоплюючими дух дніпровськими панорамами, згадаємо Миколу Гоголя і його знамениту птицю «рідко долітавшу до середини Дніпра».
Далі, наш маршрут буде проходити повз дивовижних своїми історіями Печерських особняків: замку зітхань, Шоколадного будиночка, будинку вдови, що плаче, Національного банку, будинку з Химерами. Ми обов’язково відвідаємо оглядовий майданчик над знаменитим київським Майданом. Прокотимося по сучасному центру української столиці вулицею Хрещатик і патріархальними вуличками Подолу. Подивимося на Київський університет, Оперний театр, Володимирський собор, Бессарабку. Побачимо легендарний стадіон футбольної команди “Динамо-Київ”, київський фунікулер, Будиночок Петра I, Києво-Могилянську академію. Помилуємося чудовим видом на Володимирську гірку і місцем де понад 1000 років тому великий князь Володимир хрестив Київську Русь.
Потім, ми опинимося в найдавнішій частині Києва, де прогуляємося вулицями граду Ярослава і граду Володимира. Побачимо унікальні архітектурні пам’ятки XI-XII ст.: Золоті Ворота, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир. Зупинимося біля пам’ятників Ярославу Мудрому, княгині Ользі, гетьману Богдану Хмельницькому.
На легендарній Старокиївській горі відшукаємо язичницьке капище, златоусий ідол Перуна і камінь Віщого Олега — «звідки пішла Руска земля». Місця, де в минулі часи стояли княжі терема і перший кам’яний храм Десятинна церква. З висоти гори поглянемо на київський поділ, овіяні легендами Андріївський узвіз, замок Річарда Левове Серце і Лису гору. І загадаємо бажання у чудової Андріївської церкви-архітектурної перлини Києва.

MyCollages (9)

Музей медуз. Ви дізнаєтеся скільки на планеті мешкає медуз відомих людині, які медузи смертельно отруйні, а яка медуза – взагалі є єдиним безсмертним істотою на планеті. Ви в живу познайомитеся з нашою колекцією медуз і дізнаєтеся безліч цікавих і навіть корисних фактів про них.
Але пам’ятайте! Що життєвий цикл у багатьох медуз дуже короткий, а це означає, що наша колекція буде оновлюватися мінімум три рази на рік!
Самий неординарний Водний музей України символічно розташовується в підземеллі старовинної водонапірної вежі. Ця конструкція була головною “поїлкою” міста більше 140 років тому!
Експозиція поєднує в собі риси музею, технічної виставки і навіть аквапарку! Музей води в Києві пропонує гостям побачити гігантський унітаз, побувати всередині мильної бульбашки, самостійно поміняти русло річки і викликати блискавку з громом!
Це місце, де експонати виставки не приховані від відвідувачів за скляною стіною, а, навпаки, відкриті до експериментів! Тут можна пограти з живими рибками, створити гігантські мильні бульбашки і власноруч випробувати на міцність всі агрегати!
Що може бути чудесней річкової прогулянки, тільки прогулянка по Дніпру в Києві! Вашому погляду відкриються красиві будівлі Подолу, золоті куполи старовинних храмів-Києво-Печерської Лаври, Видубицького та Свято-Михайлівського монастирів. Серед зелених крон дерев також можна розглянути чудові історичні пам’ятники-монумент князю Володимиру Мономаху, колону Магдебурського права і Батьківщину Мати.

 

Вартість туру: 800 грн.- для дорослих; 750 грн. – для дітей до 14 років
У вартість включено: проїзд, екскурсійне обслуговування, страхування, супровід представником турфірми
Додатково оплачується:
Вхідний квиток:
– Музей медуз: 150 грн.-для дорослих, 90 грн.-для дітей до 14 років
– Музей води: 50 грн.
– Квиток на прогулянковий теплохід (для дорослих-200 грн.; для дітей – 100 грн.)

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *