Арабатські терми, рожеве озеро, МОРЕ-3 дні

АРАБАТСЬКІ ТЕРМИ – РОЖЕВЕ ОЗЕРО.

РЕЛАКС ТУР НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

(Генгорка – гаряче джерело в с. Щасливцеве – термальний комплекс АРАБАТСЬКІ ТЕРМИ SPA & RESORT – рожеве озеро)

Запрошуємо в тур мешканців Полтави, Нових Санжар, Кобеляк, Дніпра!

 

Тривалість: 2 дні
Найближчі дати: 
Вартість туру: 1950 – для дорослих; 1900- для дітей до 12 років

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

20.08.21 (п’ятниця) – Виїзд з м.Полтава о 2.00 ночі (збір по зупинках міста).
21.08.2021 (субота) – Розміщення в готелі (2-3-х місні номери з вигодами, на території є невеликий басейн, поруч продуктовий магазин, кафе і їдальня з дуже демократичними цінами!).
Невеличкий перепочинок, вирушаємо релаксувати!
РОЖЕВЕ ОЗЕРО
У чому секрет Генічеського озера? В озері Генічеське мешкає мікроводорость дуналіелла салина. Біологи стверджують, що ця рослина має антиоксидантні властивості, містить безліч різновидів каратиноидов, а також виробляє бета-каротин, який і надає воді рожевий відтінок.
Рожева (або кефайская) сіль унікальна. Родовищ з сіллю такого складу всього чотири в світі – і колись давно саме наша сіль була визнана кращою!
Фантастична природа, дивовижний колір води, соляні поля і блакитне небо – на Рожеве озеро їздять за найяскравішими фотографіями.
УВАГА! Колір озера змінюється в залежності від температури повітря, вологості, освітлення, кількості води (пересохло або повноводо) від світло-біло-рожевого, до насиченого маліногово. Заздалегідь знати, яким воно нас зустріне під час екскурсії ми не можемо!)
ГАРЯЧІ ДЖЕРЕЛА
На Арабатській стрілці знаходяться гарячі джерела, температура води в яких приблизно 40-60 градусів, а її мінералізація і щільність в шість разів вище, ніж у морській. Вчені говорять, що ця вода така ж, як в знаменитих угорських ваннах “Сечені”, ваннах в Баден-Бадені і Блакитній лагуні в Ісландії.
Велика кількість людей, випробувавши на собі лікувальні властивості цієї води, відвідують з року в рік лікарні, щоб знову поправити своє здоров’я за допомогою термальних джерел.
Влаштуємо собі СПА-процедури! Поніжитися в гарячих водах, приймемо грязьові ванни, зробимо шикарні фотознімки, подихаємо цілющим морським повітрям!
Повернення в готель. Відпочинок на морі або біля басейну!

MyCollages (2)

22.08.21 (неділя) – Відпочинок на морі !!!
Після обіду вирушаємо на Релакс в оздоровчий комплекс Арабатської ТЕРМИ SPA & RESORT.
Гарячі джерела – це справжня знахідка для тих, хто хоче оздоровити тіло і душу без медикаментів і тривалих процедур, адже особливий хімічний склад термальних вод допомагає в боротьбі з хронічними захворюваннями різної складності, покращує стан шкіри, активізує метаболічні процеси, зменшує наслідки стресу і покращує психологічний здоров’я.
Глицериновое озеро. На території «Arabat Thermae» знаходиться гліцеринове озеро, вода якого має цілющі властивості.
Після купань в водоймі з великим вмістом масел відчувається прекрасний оздоровчий і косметичний ефект.
Ропа і грязі озера Сиваш. З давніх часів, були відомі корисні властивості ропи та грязі Сиваського озера. Під шаром кристалічної солі, на дні, залягають мулисті чорні (так звана «лікувальна грязь») в верхньому шарі, потім сірі і сталево-сірі донні відкладення.
Лікувальна грязь озера Сасик-Сиваш застосовується при лікуванні хвороб, пов’язаних з обмінними процесами в організмі, серцево-судинних захворювань, лікування хвороб опорно-рухового апарату. Після грязелікування, підвищується опірність організму до різних інфекцій, а регулярне проведення процедур, забезпечує повне оздоровлення.
Блакитна глина – прекрасний протизапальний, протипухлинний і бактерицидний засіб. Сприятливо впливає як на доброякісні, так і на злоякісні утворення. Це пов’язано з тим що вона містить дуже рідкий радіоактивний елемент, який має велику силу – радій. Встановлено, що блакитна глина має абсорбуючим і обволікаючим властивостями.
Повернення в готель. Відпочинок.
23.08.21 (неділя) Відпочинок на морі !!!
Виселення з пансіонату. За бажанням, відвідування рибного ринку. Крім риби, ви можете придбати лікувальні грязі озера Сиваш, сіль і ропу з Рожевого озера.
16.00 – Звільнення номерів. Виїзд в м. Полтава

Вартість туру: 1950 грн- для дорослих; 1900 грн- для дітей до 12 років

У вартість включено:
– проїзд комфортабельним транспортом;
– проживання в готелі 2 ночі;
– страховка
Додатково оплачується:
– харчування в їдальні (за бажанням)
– відвідування оздоровчого комплексу “Арабатська терми” – 200 грн. з людини
– відвідування гарячого джерела Щасливцеве -10 грн з людини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *