Чернівці+Кам янець-Подільський (4.03-7.03)-3 дні

 ЧЕРНІВЦІ + КАЗКОВИЙ КАМ’ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКИЙ 

Тур  в легендарний Кам’янець-Подільський і прекрасні Чернівці !

Нічна екскурсія “Полювання на відьом”

Тривалість: 3 дні / 2 ночи
Найближчі дати: 4.03.2022 – 7.03.2022
Вартість туру: 2900 грн.- для дорослих; 2700 грн. – для дітей до 14 років

 

04.03.2022  – збір групи. Виїзд з м. Полтава в 18.00
05.03.2022 
Нас зустрічає м.Чернівці. Місто відкриє Вам ще одну, аристократично витончену і по-буковинськи щедру сторону України. Тут історичні та архітектурні пам’ятки гармоніюють між собою, створюючи дивню затишну атмосферу свята. Місто з неповторною історією, де оживають біографії багатьох відомих людей.
chernov_0
Оглядова екскурсія. Чернівецький Національний університет є символом міста, який стоїть одним з перших в списку об’єктів, бажаним побачити всіма гостями міста! Університет являє собою «велику» красиву будівлю з своєю історичною візиткою. Ще одним цікавим культурним об’єктом міста можна виділити Чернівецьку Ратушу її відвідують теж з дня в день чимало туристів. Також в місті ще дуже багато цікавих пам’яток різного значення: це архітектурні будівлі, культурні об’єкти.
Переїзд в готель. Поселення. Відпочинок
6.03.2022. Сніданок. 
Оглядова екскурсія. Кам’янець-Подільський – «Квітка на камені» – місто яке дарує неперевершені емоції кожному, хто хоча б раз там був! Пішохідна екскурсія по місту, яке стало одним з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в нашій країні. Вас зустрінуть Польська брама над Смотричем, Кам’яний острів Старої і Нової фортеці, Турецький міст, єдиний в Європі, який з’єднує 2 правих берега, Ратуша, а також храм зі статуєю Мадонни, фонтан «Одна сльоза» і ще багато цікавого. Вирушаємо на екскурсію в музей “Стара фортеця” – одне з семи чудес УкраїниНовий земляний замок, Руські ворота, Турецький міст і багато іншого. Дізнаєтеся про них багато дивовижних історій. Увечері, коли вмикається світло, неприступна фортеця стає особливо магічною, перетворюючись в казковий замок. Цей момент обов’язково варто зняти на камеру.  Це одне з тих місць, які краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
ФАКУЛЬТАТИВНО: НІЧНА ЕКСКУРСІЯ «ПОЛЮВАННЯ НА ВІДЬОМ»- 400 грн. 
Кам’янець завжди був відомий великою кількістю відьом. Туристів одягають в чорні мантії і разом з гідом вони спробують розгадати таємниці містичних історій Старого Кам’янця. Ми спустимося в підземелля, зустрінемо чарівних персонажів, дізнаємося, де «працював» кам’янецький кат, лише в світлі смолоскипа пройдемося самими темними вулицями, і, нарешті, дізнаємося про страшні спалення відьом… Чи живі досі кам’янецькі відьми і чим займаються…
Нічна екскурсія «Полювання на відьом» – це дослідження і вистава, де ви стаєте і слідчим і актором.
На декілька годин ми зануримося в абсолютно інший світ, світ таємниць і чаклунства.
На завершення – фаер-шоу і «чар-зілля» (глінтвейн в казані).

MyCollages (8)

7.03.2022 Сніданок. 
Переїзд до 1000 літнього м. Хотин, де на березі Дністровського водосховища розташувалася.
Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром. Під час екскурсії Ви відвідаєте середньовічний замок та оглянете його експозиції, а також зможете постріляти з лука та арбалета в середньовічному тирі. 
15.00- виїзд до м. Полтава
08.03.2022  – Ранкове повернення в м. Полтава.

ВАРТІСТЬ ТУРУ 2900 грн. – для дорослих; 2700 грн. – для дітей до 14 років

У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі  (2-3х місні номери з вигодами), 2 сніданки, екскурсійне обслуговування по програмі, страховка,  супровід по всьому маршруту
У вартість не входить:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
– Державний історичний музей-заповідник Кам’янець-Подільський – (для дорослих – 80 грн.; для дітей – 60 грн.);
– Резиденція митрополитів (Університет) Чернівецький національний університет ім. Федковіча – (для дорослих – 80 грн.; для дітей – 60 грн.)

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, и ми зателефонуємо Вам.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *