Кам’янець-Подільський+Чернівці- 8.03.20

 КАЗКОВИЙ КАМ’ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКИЙ +

МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ – ЧЕРНІВЦІ 

Кам’янець – Подільський – Хотин – Чернівці

Тур на 8 березня в легендарний Кам’янець-Подільський і прекрасні Чернівці!

Три екскурсії у вартості туру! А також затишний готель “Клеопатра” в центрі Старого міста.

Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Найближчі дати: 7.03.2020 – 9.03.2020
Вартість туру: 2400 грн.- для дорослих; 2200 грн. – для дітей до 14 років

 

07.03.20 (субота) – збір групи. Виїзд з м. Полтава в 20.00
08.03.2020 (неділя) ВІТАЄМО ВСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

8berezny_-1024x653

Кам’янець-Подільський – «Квітка на камені» – місто яке дарує неперевершені емоції кожному, хто хоча б раз там був! Пішохідна екскурсія по місту, яке стало одним з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в нашій країні. Вас зустрінуть Польська брама над Смотричем, Кам’яний острів Старої і Нової фортеці, Турецький міст, єдиний в Європі, який з’єднує 2 правих берега, Ратуша, а також храм зі статуєю Мадонни, фонтан «Одна сльоза» і ще багато цікавого. Фортеця – це одна з головних визначних пам’яток Кам’янець-Подільського. Якісь особливі почуття виникають при спогляданні того, що створила природа і людські руки, створюється враження, що є можливість зазирнути в минуле. Це одне з тих місць, які краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Обід (факультативно).
Поселення в готель”Клеопатра”. До ваших послуг в готелі: більярд, боулінг і басейн (входить у вартість). Вільний час.

MyCollages

09.03.2020 (понеділок) Сніданок. 
Хотин – одне з найбільш привабливих історичних місць в Україні. Неповторне сполучення кам’яного мису, на якому був споруджений замок, беріг Дністра, барвисті ландшафти, цікава історія притягають туристів. Історія Хотина – це історія воєн, перемог і поразок, повна таємниць і загадок, тісно пов’язана з політикою й війнами п’яти держав. Сьогодні фортеця – музейний об’єкт, що вражає своєю красою, міццю й територією. Тут знімалося багато історичних фільмів – «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький», «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Гадюка», сцена облоги Ля Рошеля з «Д´Артаньяна й трьох мушкетерів». В 2007 р. на території Хотинской міцності знімали фільм «Тарас Бульба».
kamenec
Переїзд в м.Чернівці. Місто відкриє Вам ще одну, аристократично витончену і по-буковинськи щедру сторону України. Тут історичні та архітектурні пам’ятки гармоніюють між собою, створюючи дивню затишну атмосферу свята. Місто з неповторною історією, де оживають біографії багатьох відомих людей.
chernov_0
Чернівецький Національний університет є символом міста, який стоїть одним з перших в списку об’єктів, бажаним побачити всіма гостями міста! Університет являє собою «велику» красиву будівлю з своєю історичною візиткою. Ще одним цікавим культурним об’єктом міста можна виділити Чернівецьку Ратушу її відвідують теж з дня в день чимало туристів. Також в місті ще дуже багато цікавих пам’яток різного значення: це архітектурні будівлі, культурні об’єкти.
10.03.2020 (вівторок) – Ранкове повернення в м. Полтава.

Свято весни і краси запам’ятається Вам яскравою і пізнавальною мандрівкою!

ВАРТІСТЬ ТУРУ 2400 грн. – для дорослих; 2200 грн. – для дітей до 14 років

У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі  (2-3х місні номери з вигодами), 1 сніданок, екскурсійне обслуговування по програмі, страховка,  супровід по всьому маршруту
У вартість не входить:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
– Державний історичний музей-заповідник Кам’янець-Подільський – (для дорослих – 60 грн.; для дітей – 40 грн.);
– Державний історико – архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» – (для дорослих – 50 грн.; для дітей – 35 грн.);
– Резиденція митрополитів (Університет) Чернівецький національний університет ім. Федковіча – (для дорослих – 45 грн.; для дітей – 20 грн.)

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, и ми зателефонуємо Вам.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *