“Coca-Cola”, “Музей медуз”, “Київ в мініатюрі”- під запит

ЗАВОД «Coca-Cola» + Музей медуз + «Україна в мініатюрі»

 

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: під запит
Вартість туру: 600 грн.

 

6.00 – збір групи, виїзд з Полтави
11.00 – 12.00 музей під відкритим небом «Київ в мініатюрі»
У багатьох містах і країнах є «парки мініатюр». Так називають зібрання унікальних споруд, пам’яток архітектури та інших пам’яток, виконаних у зменшених масштабах.
Ласкаво просимо на острів Гідропарк, де Ви відвідаєте найменше “місто” України – Київ в мініатюрі і не тільки!  Відпочиваючи від міської суєти і шуму на території мальовничого дніпровського острова, ви відчуєте себе казковим Гуллівером, дивлячись зверхньо на всесвітньо відомі пам’ятки України, виконані вручну в масштабі 1:33.

MyCollages (7)

12.30 – 14.30 – прогулянка по Хрещатику, відвідування першого в Україні музею медуз!
Навіть бувалі мандрівники будуть у захваті від  унікальної колекції медуз. Адже ці створіння – такі тендітні, загадкові та неймовірно красиві! Ви дізнаєтесь, скільки відомих людству видів медуз мешкає на Землі, які з них смертельно отруйні, а яка медуза, взагалі, – єдина безсмертна істота на планеті. Ви особисто побачите екзотичну колекцію медуз, зможете поспостерігати за їх неквапливим танцем у акваріумі та дізнаєтесь багато цікавих і навіть корисних фактів про них.
15.30 – 17.00 – Пропонуємо Вам відвідати захоплюючу екскурсію на завод «Кока – Кола Беверіджиз Україна» (На виробництво допускаються тільки діти старше 12 років), де Ви зможете побачити виробництво солодкого напою, від змішування інгредієнтів до розливу готової продукції придатною для вживання. Наприкінці екскурсійної програми Ви зможете продегустувати деякі напої, що виготовляються на заводі.
Програма професійної екскурсії на заводі Coca-Cola:
– Візит на виробництво,
– Відвідування музею (з проекційним 3D-шоу, віртуальним озером),
– Перегляд відеороликів,
– Перегляд корпоративного фільму про компанії,
– Дегустація улюблених напоїв,
– Сувенір від заводу.
17.15 – виїзд до м. Полтава.
ВАРТІСТЬ ТУРУ – 600 грн. 
У вартість входить: транспортне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на екскурсійних об’єктах, супровід представника турагентства, страховка
 У вартість не входить: вхідні квитки до музею під відкритим небом «Київ в мініатюрі» (дорослий – 25 грн; дитячий – 10 грн.), вхідні квитки до музею живих медуз (дорослий – 165 грн; дитячий – 95 грн. (5-14 років), харчування, особисті витрати

 

Для замовлення туру, дзвоніть за телефонами:

(050) 664-13-08;
(098) 024-22-10.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *