Масляна в Диканці- 29.02.20

МАСЛЯНА В ДИКАНЦІ !!!

ПРОВОДИ ЗИМИ ТА ЗУСТРІЧ ВЕСНИ !!!

(Диканька: Тріумфальна арка поч. ХІХ століття – Свято-Миколаївська церква з усипальницею роду Кочубеїв – Троїцька церква – Диканьський краезнавчий музей ім. Гармаша – народне гуляння Масляної)
Зиму завжди вінчає Масляна – веселе народне гуляння, що передує стриманому часу Великого посту. Це чудовий спосіб не тільки наїстися млинців, а й відсвяткувати наближення весни!
Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 29.02.2020
Вартість туру: 230 грн. – для дорослих; 200 грн. – для дітей до 14 років
Свято Масляної – проводи зими і зустріч весни – має язичницьке коріння. Колись давно наші предки, святкуючи Масляну, ще й зустрічали Новий рік. Співами, танцями та гучними розвагами люди вітали прихід весни та зародження нового життя. Веселощі на Масляну пояснювалися ще й тим, що масляний тиждень завжди передував Великому Посту – періоду суворої поведінки та всіляких обмежень. Тож люди намагалися в цей час досхочу навеселитися та наїстися млинців. З тим, що Масляна святкується за тиждень до початку Великого посту пов’язують ще й назву свята – в цей час вже не можна було їсти м’ясо, тож млинці щедро поливали маслом.
8.00 – збір групи, виїзд до містичної Диканьки
9.30 – початок екскурсії. При згадкі слова «Диканька» у багатьох виникає образ чогось дуже таємничого, загадкового, містичного … Славу цього місця принесло безсмертні твори М.В. Гоголя. “Вечори на хуторі біля Диканьки”. У Диканьці Гоголь знайшов прототипів багатьох своїх творів. “До цих пір ходять легенди про прототип Пацюка – здоровенного чолов’яги, який ковтав літаючі вареники, з такого чоловіка Гоголь і писав Пацюка, він був здоровенним мужиком богатирської статури. За один присід він випивав відро молока, з’їдав відро картоплі і кілька величезних кавунів.
На околиці Диканьки під лісом ми відвідаємо Миколаївську церкву. До сих пір в народі живуть розповіді про чудотворну силу ікони Миколи – Угодника, якому молилася мати Гоголя, Марія Іванівна, про збереження життя своєї майбутньої дитини. Вражає своєю витонченістю вирізьблений з мореного дуба іконостас, а мелодійний спів дзвону чути аж до Полтави. Усипальниця роду Кочубеїв.
Побачимо своїми очима Троїцьку церкву, стіни якої майстерно розписував коваль Вакула «Вечори на хуторі біля Диканьки» і де відбувалися події «Вій».
Відвідування Диканьського краезнавчого музею ім. Гармаша.

1548936721

11.00 – 14.00 – участь у народному гулянні, святкування Масляної.
В селі Диканька, знаються на варениках із сиром, галушках і млинцях. Усім цим вас із задоволенням пригостять на народному гулянні. Вас чекає театралізована вистава, виступи фольклорних колективів, спалювання опудала зими. Можливо сам Гоголь і його герої завітьають на свято? Це ж Диканька! Так що свято запам’ятається надовго!
15.00 – повернення в м. Полтава.
ВАРТІСТЬ ТУРУ: 230 грн. – для дорослих; 200 грн. – для дітей до 14 років
У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, екскурсійне обслуговування, вхідний квиток на свято, страхування, супровід по всьому маршруту.
У вартість не входить: вхідний квиток в Диканьський краезнавчий музей ім. Гармаша, харчування, особисті витрати.

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *