Резиденція Доброчара+фабрика ялинкових прикрас-

РЕЗИДЕНЦІЯ ДОБРОЧАРА +

ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

 Поринути у світ новорічно-різдвяної казки, запрошуємо дітей та дорослих відвідати Резиденцію Доброчара

 

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 
Вартість туру: 700 грн.
ПРОГРАМА ТУРУ
04.30-5.00 – збір групи, виїзд з м. Полтава
* Екскурсія по фабриці ялинкових прикрас (с. ЛУБ’ЯНКА), майстер-клас по виготовленню ялинкової іграшки. Ви зможете побачити диво перетворення ― на Ваших очах звичайна скляна трубка в декілька митей перетвориться на надзвичайну і дивовижну ялинкову іграшку, яка може стати прикрасою Вашої новорічної ялинки! Під час екскурсії кожен зможе на власні очі побачити увесь цикл виробництва іграшок ― від скляної заготівлі до яскравої новорічної кульки або зірки. Ви і самі можете взяти участь в новорічному святі і створенні дива своїми руками. На базі фабрики ялинкових іграшок можна провести майстер-клас по розфарбовуванню ялинкової іграшки. Під чуйним керівництвом художників Ви зможете намалювати новорічний святковий сюжет на заготівлі ялинковій іграшці, а потім забрати собі вже готову іграшку.

MyCollages (28)

* Завітавши до зимової казки в Добропарк, на вас чекатиме: чарівний ліс кольору та світла, яскраві декорації, парк ілюмінацій, Резиденція Доброчара, ковзанка, снігова гірка, фудкорт та пишно вбрана красуня-ялинка.
Площа Резиденції Доброчара становить 780 м. кв. Кожна її кімната оповита таємничою атмосферою справжнього Різдва. У Резиденції вас зустрінуть помічники Доброчара – казкові ельфи Добрики, які проведуть екскурсію вітальнею Чарівника. Сам Доброчар чекатиме на вас у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та подарувати солодкий гостинець.
Теплі емоції та незабутні враження на цьому не закінчуються. Адже на виході з Резиденції ви зможете придбати сувенірну продукцію, на згадку про свій зимовий відпочинок за містом та взяти участь у майстер-класах.
Навколо Резиденції Доброчара розкинеться парк із п’ятдесяти світлових 3D-фігур різного розміру: сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої.
Зі спортивних розваг на вас чекатиме тюбінгова гірка, ковзанка, яка розміром близько 1000 м² та атракціони.
У програмі:
 • знайомство з помічниками Доброчара – ельфами Добриками;
 • квест-екскурсія Резиденцією;
 • знайомство з Доброчаром;
 • можливість спільної фотографії з Чарівником;
 • солодкий гостинець у подарунок;
 • відвідування майстерні ялинкових іграшок.
Відвідувачі Резиденції можуть приєднатися до майстер-класів із розмальовування ялинкових іграшок, декорування медових пряників, виготовлення новорічних листівок, новорічної флористики (оплачується додатково).
Ельфи Добрики подарують відвідувачам захоплюючу квест-екскурсію казковими кімнатами Резиденції першого та другого поверху. Щоб потрапити до Музею новорічних іграшок та кабінету Доброчара зі стелажами і книжковими полицями з листівками, старовинними ялинковими прикрасами, альбомами і книгами, гостям потрібно буде вирішити декілька завдань на кмітливість та увагу. Після чого всі вирушать до кабінету Доброчара, який залюбки поспілкується з відвідувачами, прийме їхні новорічні листівки з побажаннями, сфотографується на пам’ять та подарує солодкий гостинець.
18.00 – виїзд в м. Полтава

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 700 грн.

У вартість включено: проїзд, страхування, супровід
Додаткові витрати: фабрика ялинкових прикрас- 100 грн. (ДЕПОЗИТ),
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ
Вартість вхідного квитка до парку:
 • дорослий (від 14 років) – 200 грн;
 • дитячий (від 5 до 13 років) – 150 грн;
 • пільговий – 150 грн;
 • до 4 років – безкоштовно.
Вартість вхідного квитка на ковзанку, гірку:
 • дитячий, дорослий – 100 грн.
Вартість вхідного квитка до Резиденції Доброчара:
 • дитячий, дорослий – 300 грн;
 • до 3 років безкоштовно.

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08

(066) 490-07-09
(098) 024-22-10.

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *