Тунель кохання+замки Волині- (7.05-9.05)- 2 дні

ТУНЕЛЬ КОХАННЯ, ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ + ЗАМКИ ВОЛИНІ

Острозька академія – музей книги (Луцька вежа 16 століття) –

Тараканівський форт – Дубнівський замок – Луцький замок Любарта –

Тунель кохання – музей бурштину (Рівне)

 

Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Найближчі дати: 07.05.2021 – 10.05.2021
Вартість туру: 2000 – для дорослих, 1900 – для дітей до 14 років (включно)
07.05.2021 (п’ятниця) – збір групи. Виїзд з Полтави о 23:00
08.05.2021 (субота) – Острозька слов’яно-греко-латинська академія – перший в Україні та Східній Європі вищий навчальний заклад. Заснована в 1576 році князем Василем-Костянтином Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою. Зараз займає приміщення колишнього монастиря капуцинів з Троїцьким костелом. Працює музей академії (7 залів), проводяться екскурсії в підземелля монастиря, де виявлені крипти з похованнями ченців.
Луцька вежа була зведена в 16 столітті. Довгий час вона служила в’їзними воротами з боку Луцька, звідси і назва. Крім цього, Луцька вежа була основним оборонним елементом нижньої частини Острога. В даний час приміщення пристосоване для експозиції музею книги і друкарства – в 1580 р І.Фёдоров створив в Острозі друкарню, в якій була видана перша “Азбука” і перша повна слов’янська Острозька Біблія. У музеї зберігаються рідкісні книги: рукописний Коран – єдина рукописна версія цієї книги на всій Західній Україні, Coniurationes demonum – книга 1492 року, в якій зберігається детальний опис обряду екзорцизму, Острозька Біблія 1581 року, прижиттєве видання «Енеїди» Котляревського, Празьке видання “Кобзаря” Шевченка
Наступним в цей день екскурсійним об’єктом буде найсекретніший форпост прикордонної зони Російської імперії кінця 19 століття –Таракановскій форт – це три поверхи над землею і стільки ж під землею. Обов’язково всім взяти з собою ліхтарики! Потужне кріпосне спорудження часів протистояння між Росією та Австро-Угорщиною. Зведено на російсько-австрійському кордоні в 1890 р за наказом царя Олександра III для захисту львівської залізниці. Тараканівський форт має форму ромба, являє собою бетонно-земляне укріплення. У центрі знаходиться чотирикутна двоповерхова казарма. Оточений двома рядами потужних земляних валів, між якими викопаний 14-метровий рів з кам’яними стінами і казематами. Однак вважається, що з точки зору військової інженерії проект виявився невдалим. Форт так і не використовувався за призначенням.
Переїзд в Дубно – місто, де розвивалися події повісті М. Гоголя “Тарас Бульба”. Екскурсія в Родовий замок князів Острозьких, замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамної частини корпусу. Праворуч розташований палац Острозьких (XVI ст.), а зліва – палац Любомирських (XVIII ст.), в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д. Мерліні. У XVII ст. замок був укріплений двома бастіонами, виконаними за проектом інженера Вобана. Існує ціла система підвалів і підземних ходів. Вони, зокрема, описані М. Гоголем у романі “Тарас Бульба”, основні дії якого розгорталися навколо Дубенського замку. Щорічно на площі поруч з замком проходить рок-фестиваль “Тарас Бульба”. Відкрито кілька музейних експозицій, сувенірна крамниця.
Переїзд до Луцька. Поселення в готель. Вільний час, відпочинок.
MyCollages (3)
09.05.2021 (неділя) – Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд на екскурсійну программу.
Чи знаєте ви, що за спорудження зображено на купюрі 200 гривень? Це символ Волині, одна з визначних пам’яток України і головний об’єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» – Замок Любарта, або Верхній замок. Він є однією з небагатьох фортець України, які добре збереглися до наших днів. Відвідування Луцького замку ХІV ст. комплекс якого включає В’їзну, Стирова і Владича вежі, оточені стінами. Усередині знаходяться шляхетський і єпископський житлові будинки. Збереглися фундаменти і підземелля собору Іоанна Богослова XII ст., В якому був похований князь Любарт і багато інших волинськіх правителів. На території Луцького замку відкрито кілька музеїв: живопису, дзвонів, будівельної кераміки, друкарства, зброї.
Далі ми відправляємось в одне з найромантичніших місць нашої країни – Тунель кохання в Клевані, який ніколи не був королівською резиденцією, тут не бували історичні особи і не відбувалися значні історичні події. Це місце здобуло популярність завдяки виключно своєю неповторною красою. Красою, створеної руками видатного в світі архітектора – Природи. А історію тут творять романтики, які приїжджають сюди в пошуках любові. Кажуть, що саме тут вона і живе, блукаючи довгою доріжкою під алеями то зеленого, то багряно-червоного, то золотого кольору листя, час від часу об’єднуючи серця. Тому, якщо ви хочете знайти любов – варто тільки попросити, стоячи тут, під зеленим плетивом дерев.
А ще тут існує прикмета для холостяків і неодружених: якщо під час екскурсії по тунелю кохання ви побачите молодят, треба обов’язково з ними сфотографуватися, тоді і ви в цьому році обов’язково знайдете свою другу половинку. Він складається зі сплетених між собою дерев над залізницею, по якій зрідка їздять потяги. Саме вони і зробили тунель правильної красивої геометричної форми.
Прибуття в Рівне. Відвідування Музею бурштину, який відкритий в місті на базі рівненської бурштинової фабрики – державного підприємства “Бурштин України”. Розміщений в будівлі Рівненського будинку вчених – двоповерховому особняку поч. XX ст. в стилі модерн. Серед експонатів музею – шматки бурштину віком до 40 млн. років, знайдені в різний час на території Рівненщини, а також виготовлені з нього ювелірні вироби та витвори мистецтва. Зокрема, експонується найдавніший бурштиновий виріб в Україні – диск-амулет віком приблизно 2,5 тис.років. Окрасою музею вважаються камені, в яких закристалізовані стародавні комахи. Представлений шматок дикого бурштину вагою близько 2 кг. Експонати розповідають не тільки про історію добування бурштину у краї, а й про єдинев Україні підприємство, яке займається його переробкою. На згадку про поїздку можна придбати ексклюзивні сувеніри!
Алея кованих скульптур – це несподівано-цікаве місце навіть для досвідченого мандрівника! Рівненські ковалі спільно з майстрами світової ковальської справи створили неймовірну композицію, яка, за словами засновників проекту, ілюструє справжні сімейні цінності в сюрреалістичному стилі. Алея поповнюється щорічно новою скульптурою, а відбувається це диво напередодні фестивалю ковальського мистецтва «Металеве серце».
Виїзд в Виїзд в м. Полтава.
10.05.2021 (понеділок) – Ранкове повернення в Полтаву.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ 2000 грн. – для дорослих, 1900 грн. – для дітей до 14 років (включно)
У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі (2-3х місні номери зі зручностями), 1 сніданок, екскурсійне обслуговування по програмі, страхування, супровід
У вартість не входить:
– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
Острозький замок – (для дорослих – 30,00; для дітей – 15,00);
Музей книги (Острог) – (для дорослих – 30,00; для дітей – 15,00);
Дубнівський замок – (для дорослих – 10,00; для дітей – 6,00);
Луцький замок – (для дорослих -40,00; для дітей – 25,00);
Музей бурштину (Рівне) – (для дорослих – 20,00; для дітей – 10,00)
– особисті витрати

 

Для замовлення туру, телефонуйте:
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10.

Або залиште повідомлення.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *