Осінній Харків. Бал хризантем – 24 жовтня

ЕКОПАРК ФЕЛЬДМАНА БАЛ ХРИЗАНТЕМ+ ПАРК ГОРЬКОГО

 САД ШЕВЧЕНКА

Ви готові потрапити у казку? Ми з вами опинимось на неймовірному балу…квітів!

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 24 жовтня
8.00 – виїзд з м. Полтава;
  Еко-парк Фельдмана
Тільки раз на рік у харківському еко-парку Фельдмана квітнуть хризантеми. Парк перетворюється на справжній райський куточок: на алеях з’являються прекрасні скульптури та цілі композиції з хризантем! Сотні яскравих квітів будь-яких кольорів та відтінків тішитимуть відвідувачів своєю ніжною красою. А ще, на території парку мешкають тигри та ведмеді, кенгуру і шимпанзе, веселі єноти, поні та чимало інших тварин. Територія величезна, на ній розташований безкоштовний великий зоопарк, озеро з лебедями, фонтани, велика кількість кафе, стайня, безкоштовні атракціони для дітей. Тут можна гуляти цілий день і не побачити половини. Чудовий парк для будь-якого приводу – прогулянки з сім’єю, друзями і другою половинкою.
 – Центральний парк розваг им.Горького – кращий парк атракціонів і розваг України, і СНД!
Тут створені всі умови для комфортного і незабутнього відпочинку – безкоштовний вхід, тематичні зони, кафе і ресторани, фонтани, футбольні та баскетбольні поля, і, звичайно, атракціони для дітей і дорослих.
У Харківському Парку розваг 50 сучасних атракціонів світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників.
Парк розбитий на тематичні зони: дитячий парк, екстрим-парк, сімейно-розважальна зона, французький парк, ретро-парк, середньовічна площа, спортивні майданчики.
Колесо огляду – найвище в Україні (55 м).
Розважальний центр – кращий в Україні. Тут цілий рік працює комплекс дитячих лабіринтів, гірок, мотузкових містечок, зона пневматичних гармат, фонтанів.
MyCollages (10)
  Сад Шевченка є візитною карткою Першої столиці. Символом саду Шевченка є не тільки пам’ятник Кобзарю, але також і пам’ятник спортивному м’ячу, зроблений з бронзи і вагою в дві тонни. Позаду пам’ятника Шевченку ви побачите сучасну гордість саду – новий фонтанний комплекс. Він складається з декількох частин, які поділяють кований місток і каскадні сходи й форми басейнів, що відображають всю красу і силу водного потоку. Вечірньої пори фонтан підсвічують, що створює феєричне видовище дивного танцю різнокольорових водних струменів і сяючою з глибини водної гладі. Витончені лавочки, альтанки, клумби, терасові ступені оточують фонтанний комплекс, який закінчується невеликим штучним ставком з живими лебедями.
18.30 – Виїзд в м. Полтава.

 

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08

(066) 490-07-09
(098) 024-22-10.

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *