Осінній Харків. Бал хризантем -26.09, 3.10.20

ЭКОПАРК ФЕЛЬДМАНА БАЛ ХРИЗАНТЕМ+

САРЖИН ЯР + САД ШЕВЧЕНКА

Ви готові потрапити у казку? Ми з вами опинимось на неймовірному балу…квітів!

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 26 вересня, 3 жовтня
Вартість туру: 300 грн./ 270 грн.

 

9.00 – виїзд з м. Полтава;
Еко-парк Фельдмана
Тільки раз на рік у харківському еко-парку Фельдмана квітнуть хризантеми. Парк перетворюється на справжній райський куточок: на алеях з’являються прекрасні скульптури та цілі композиції з хризантем! Сотні яскравих квітів будь-яких кольорів та відтінків тішитимуть відвідувачів своєю ніжною красою. А ще, на території парку мешкають тигри та ведмеді, кенгуру і шимпанзе, веселі єноти, поні та чимало інших тварин. Територія величезна, на ній розташований безкоштовний великий зоопарк, озеро з лебедями, фонтани, велика кількість кафе, стайня, безкоштовні атракціони для дітей. Тут можна гуляти цілий день і не побачити половини. Чудовий парк для будь-якого приводу – прогулянки з сім’єю, друзями і другою половинкою.
– Саржин Яр харків’яни називають “Джерелом”. Тут можна і покупатися, і поудить форель, і безкоштовно набрати чистої питної води “Харківська-1”. Є тут і невеликий дерев’яний храм на честь ікони Божої Матері. Саржин Яр – ідеальне місце для прогулянок на природі. Він затишний, яскравий і чистий.

MyCollages (10)

– Сад Шевченка є візитною карткою Першої столиці. Символом саду Шевченка є не тільки пам’ятник Кобзарю, але також і пам’ятник спортивному м’ячу, зроблений з бронзи і вагою в дві тонни. Позаду пам’ятника Шевченку ви побачите сучасну гордість саду – новий фонтанний комплекс. Він складається з декількох частин, які поділяють кований місток і каскадні сходи й форми басейнів, що відображають всю красу і силу водного потоку. Вечірньої пори фонтан підсвічують, що створює феєричне видовище дивного танцю різнокольорових водних струменів і сяючою з глибини водної гладі. Витончені лавочки, альтанки, клумби, терасові ступені оточують фонтанний комплекс, який закінчується невеликим штучним ставком з живими лебедями.
20.30 – Виїзд в м. Полтава.

 

Вартість туру – 300 грн / чол. – дорослий, 270 грн / люд.-дитячий

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08

(066) 490-07-09
(098) 024-22-10.

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам.

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *