Українські “Париж+Голландія”- (23.04-25.04)- 2дні

УКРАЇНСЬКІ “ПАРИЖ + ГОЛЛАНДІЯ + НІМЕЧЧИНА”

(Чернівці – долина тюльпанів – Заліщики – 

Джуринський водоспад і Червоноградський замок)

 

Мрієте потрапити у Європу та проникнутись її колоримтом і атмосферою не перетинаючи кордонів рідної України? З нами це не проблема! Адже в самому зеніті весни ми вирушаємо у захопливу мандрівку, пронизану ароматом тюльпанів та витонченим європейським шармом!

 

Тривалість: 2 дні
Найближчі дати: (23.04-25.04.21)- 2 дні
Вартість туру: 2500 грню- для дорослих; 2350 грн – для дітей до 14 років

 

23.04.2021 – в 20.00 збір групи, виїзд з м. Полтава
24.04.2021 – Чернівці по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “Український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Викликають захоплення міська ратуша, Чернівецький академічний обласний український музично- драматичний театр імені Ольги Кобилянської, до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини.
Величні пам’ятки архітектури, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі назавжди закарбовуються в пам’яті після того, як Ви окунетися в аимосферу цього міста.
Якщо Ви були в Чернівцях і не бачили університет імені Юрія Федьковича – це те саме, що бути в Ватікані і не бачити Папи Римського. Тому що навчальний заклад такої краси існує хіба що в фільмах про Гаррі Поттера. Будівлю звів чеський архітектор Йозеф Главка більше століття тому як резиденцію буковинських митрополітів, а сьгодні в розкішних стінах і під розписними стелями навчаються студенти з усієї Західної України.
Будівлю внесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тому не дивуйтеся, якщо поряд з Вами будуть захопливо проходити іноземці, адже тепер їх наче магнітом тягне подивитися на найкрасивіший та найоригінальніший університет України.
Відвідати Чернівці – це як потрапити у казку, в якій оживають дитячі мрії !
Обід (факультативно за дод. плату)
“Українська Голландія” – природне диво, створене дбайливими руками людини – Долина тюльпанів. Створив свою «маленьку Голландію» місцевий підприємець, який висадив на площі понад
1 га 60 сортів тюльпанів. Найрізноманітніші сорти тюльпанів червоного, білого, жовтого, рожевого та бузкового кольорів розцвітають на полі щороку.
MyCollages (3)
Кожної весни цей невеликий клаптик землі перетворюється на квітковий рай, який випромінює всі кольори і відтінки весни, від білого і оранжевого до насичено бордового. Таке треба бачити на власні очі. Запевняємо, один раз приїхавши сюди, ви будете повертатись кожного року!
Повернення в м. Чернівці. Розміщення в готелі. Вільний час.
Факультативно рекомендуємо відвідати виставу у Чернівецькому академічному обласному українському музично- драматичному театрі  імені Ольги Кобилянської.
25.04.2021 – Сніданок. Звільнення номерів.
Заліщики – унікальне поселення-півострів, що кличуть «тернопільською Німеччиною». Містечко лежить у глибокому яру Дністра. Крім Заліщиків подібних місць всього два у світі: підкова Мармурового каньйону в США та Мозель у Франції.
Мальовниче містечко Заліщики, оточене з усіх боків річкою Дністром. З сушею його з’єднує невеликий місток. Український «півострів» має площу 120 км. Крім гарної природи є на що подивитись і в самому містечку Заліщики. За часів польського протекторату в місті збудували старовинний костел, маєток Понятовських, церкву Св. Трійці.
1582543055
Обід (факультативно за дод. плату)
Джуринський водоспад і Червоноградський замок – це унікальні українські пам’ятки, оскільки досить рідко можна виявити давню будову поруч з природним пам’ятником. І Джуринський водоспад, і Червоноградський замок-пам’ятники рукотворні. Водоспад був створений за часів воєн з турецькими військами. Турки намагалися залишити населення села Червоноград без води і заморити їх спрагою, тому вони направили річку Джурин в інше русло. Так і утворився найбільший рівнинний водоспад в Україні-перепади між точками сягають 16 метрів!

MyCollages (2)

Замок отримав свою назву на честь міста, в якому він розташований – Червоноград. Побудований палац ще в дев’ятому столітті. Він переходив від одного власника до іншого, захищав свої господарів від ворожих нападів. А в 18 столітті Адам Понінський перетворив замок на свою резиденцію – відтоді палац і перестав бути оборонною фортецею. До наших часів на місці замку залишилися тільки руїни, але виглядають вони дуже мальовничо. А ще туристів дуже вражає місцезнаходження замку – він немов розташувався у величезній метеоритній воронці.
17.00 – виїзд до м.Полтава
26.04.2021 – ранкове повернення в м. Полтава.

ВАРТІСТЬ ТУРУ 2500 грн. – для дорослих; 2350 грн. – для дітей до 14 років

У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, проживання в готелі,
1 сніданок, екскурсійне обслуговування по програмі, страхування, супровід по всьому маршруту
У вартість не входить:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти:
– Резиденція митрополитів (Університет) Чернівецький національний університет ім. Федковіча – (для дорослих – 60 грн ; для дітей – 30 грн)
– Долина тюльпанів (50 грн.)

 

Для замовлення туру, телефонуйте за телефонами:
(050) 664-13-08
(098) 024-22-10

Або залиште заявку, і ми передзвонимо Вам

Как вас зовут?

Ваш телефон (обязательно)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *